PL logo EN
Formularz zgłoszeniowy
Szukaj |
13 IN OUT Festiwal 2018 RAND ()
Reż. Veronika Akopova, Florian Goralsky
FR
2018
Film nagrodzony wyróżnieniem w konkursie Festivalu In Out 2019.
 
Rand ()  powstał jako rezultat warsztatów na temat metod kompozycji algorytmicznych prowadzonych przez Veronikę Akopovą i Floriana Goralsky'ego w Moskwie we współpracy z Pro Dvigenie. Contemporary Dance z Rosji.
 
Czy istnieje przypadek? Czy to tylko szereg przyczyn i skutków, tworzących nieskończenie złożony algorytm? Rand (), który odnosi się do polecenia komputerowego generującego pseudolosowe wyniki, zanurza widza w grze z nieprzewidywalnym wynikiem.
 
Veronika Akopova jest rosyjską tancerką, choreografką i reżyserką. Występowała z takimi choreografami, jak: Elad Schechter, Sylvain Groud i Iván Pérez. Brała udział w festiwalach tanecznych na całym świecie z solowym utworem „Entrelacs” i wyreżyserowała krótkometrażowy film taneczny „Catharsis”, nagradzany na międzynarodowych festiwalach.
 
Florian Goralsky jest francuskim reżyserem, redaktorem i operatorem kamery. Wyreżyserował kilka filmów krótkometrażowych, jak również dokumentalnych, projektów reklamowych i VR. Pracował nad treściami multimedialnymi do utworu Veroniki „Entrelacs” oraz jako operator kamery do jej filmu „Catharsis”. Jego wizja artystyczna łączy się z wizją Veroniki, zarówno pod względem estetyki, jak i poetyki ciała.
 
Następna edycja za:
-635 dni
Filmy konkursowe
Festival in out in news